Попробуйте сравнить страховые компании между собой!
Каталог страховых компаний по алфавиту:

А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я en | TOP 10

СК Глобус

Логотип СК Глобус
Полное название «Глобус» СК
Дата создания 18 мая 1994 г.
Страховые услуги  
Телефон +3 8 (044) 280 31 20
Факс  
Адрес главного офиса Украина, 01010 г. Киев, ул. Андрея Иванова, 21/17, офис 1
Сайт страховой компании www.ic-globus.com
E-mail office@ic-globus.com
Дополнительная информация СК Глобус с 1994 года является членом Лиги страховых организаций Украины.
С 1999 года - является членом Моторного (транспортного) бюро Украины.
С 2003 г. СК Глобус - член Украинского союза промышленников и предпринимателей Украины (УСПП).
С 2006 года Компания является членом Международной Торговой палаты Украины.

В 2006 году Страховая Компания "Глобус" вошла в состав одной из крупнейших в Австрии Международных страховых групп WIENER STAEDTISCHE Versicherung AG VIENNA INSURANCE GROUP.

Доп. возможности Расчёт полиса КАСКО
Расчёт полиса ОСАГО

Новости СК Глобус

Ваша оценка: Нет (41 vote)

85 комментариев for 'СК Глобус'

СК Глобус

Моя машина стояла на стоянці мене в машині не було. Була слизька дорога і в неї заїхав бус.Був правильно оформленний європротокол зроблені фотографії все по спільній угоді .Була призначена компенсація але чомусь в Києві в центральному офісі виплату заблокували.На мої запитання відповіли що вся причина відказу в тому що я в момент дтп не був в машині.При дальшому спілкуванні з працівниками Глобусу я зрозумів що вони напевно навчалися в кулінарному або в якомусь ветеринарному закладі так як не могли дати якоїсь нормальної відповіді на мої питання тільки весь час булькотіли-«рішення прийнято» і це все їхнє пояснення. Лист мені надіслали також без пояснення причини відказу.Шановні Українці НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ З ТИМИ АФЕРИСТАМИ Вони тільки знають як взяти а якщо проблема то це вже ваша проблема.

СК Глобус

Операторы у них хамят и кричат. Вроде женский голос, а ведет себя как быдло

СК Глобус

Компания просто ужасная! Обратились по КАСКО, когда были пострадавшей стороной. Мало того, что потребовали решения суда (на в одной СК по КАСКО этот документ не требуется), так еще и тянули со сроками выплаты. Документы мы собрали и предоставили за один день (в понедельник). В Ужгороде они оказались к среде следующей недели. Рассматривали дело - еще через неделю. Постоянно нужно названивать, сами не торопятся и ничего не сообщают. Сертифицированного СТО нет, оценивают по фотографиям. По фотографиям пытались доказать, что треснувшая другая фара (которая абсолютно целая, а просто имеет конструктивный рисунок посередине фары в виде полосы). Сумму, выставленную в счете моего СТО, пытались уменьшить на 30%. После принятия решения о выплате ( в договоре указано - выплатить в течении 5 рабочих дней) оплатили только через месяц, и то потому как ежедневно звонили и ругались. И все равно - выплатили только 70%. Остальное мол - после проведения ремонта. И это по КАСКО!!!! Тридцать три раза пожалели, что не обратились по гражданке к виновной стороне. И то мучений было бы меньше! ОБХОДИТЕ СК ГЛОБУС СТОРОНОЙ!!!!!!

СК Глобус

Сумска .обл не страхуйтесь в ск ГЛОБУС ОНИ КИНУТ!

СК Глобус

ск глобус мне мозг ебет, не хотят выплачивать за ДТП 4900

СК Глобус

СУМСКАЯ.ОБЛ г.РОМНЫ три месяца за нос водят! народ кинут 100%! не страхуйте!

СК Глобус

Паскудная компания, при выплате по дтп 50 на 50 по обоюдной вине водителей, выплатила 25% стоимости ремонта авто!

СК Глобус

100% И МЕНЯ КИНУЛИ!

СК Глобус

СК "Глобус" необходимо переименовать на СК "Пидарасы"!!!!Глава из Ганчак - первый п...р, Абрамкин - второй п...р, ЖЛОБ 100%.

СК Глобус

Шановний клієнте!
Нажаль, Ви не надали більш уточнюючих даних, за якими ми могли б розглянути матеріали Страхової справи та встановити обставини, які викликали у Вас бажання оприлюднити в Інтернеті своє невдоволення.
Для вияснення нами обставин, що призвели Вас до негативних емоцій, встановлення об’єктивності та прийняття відповідних заходів реагування, у тому числі, надання Вам кваліфікованих роз’яснень та допомоги, нам необхідно отримати від Вас наступні дані:
1. номер Страхової справи;
2. ПІП, телефон для зворотного зв’язку;
3. дата та обставини страхової або іншої події, що викликала у Вас незадоволення, щодо СК «Глобус» VIG,
Які Ви можете надіслати на адреси Компанії, з якими можна ознайомитись на корпоративному веб-сайті: www.ic-globus.com, або, як активний користувач Інтернету, надіслати на нашу електронну адресу: office@ic-globus.com.
Після отримання від Вас відповідної Заяви, нами буде проведено службове розслідування, встановлені обставини, мотиви Вашого невдоволення та надана Вам об’єктивна і кваліфікована відповідь, а при встановленні факту порушення представником Компанії чинного законодавства та Ваших законних прав споживача, - будуть прийняті відповідні заходи реагування, про що ми Вас проінформуємо.
Примітка: Додатково інформуємо, що з метою прискорення, в інтересах потерпілих громадян, розгляду страхових випадків за Договорами страхування, укладеними з СК «Глобус» Vienna Insurance Group та прийняття рішення про страхове відшкодування, відповідно до вимог чинного законодавства, процедура, терміни та персональна відповідальність працівників, що задіяні у процесі провадження Страхової справи, чітко регламентовані відповідним Бізнес - процесом, автоматизовано контролюються та здійснюються виключно, на законних підставах, що забезпечує високу дієвість та якість страхового захисту, який здійснюється СК «Глобус» Vienna Insurance Group впродовж багатьох років.
Дякуємо за розуміння.
Раді допомогти своїм клієнтам!
Відділ зовнішніх зв’язків СК «Глобус» VIG.

Комментировать

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

To prevent automated spam submissions leave this field empty.